Radiator Cleaning Machine

رادیاتورشور چیست؟

دستگاه رادیاتورشور یا شستشوی رادیاتور خودرو ، دستگاهی بسیار کارآمد جهت رسوب زدایی و از بین بردن زنگ زدگی و لجن ها جهت بهبود عملکرد بخاری خودرو و کاهش هزینه های نگهداری خودرو و در نهایت باعث افزایش طول عمر موتور می گردد .
دستگاه رادیاتور شور دارای پمپ قوی و دارای هیتر جهت  گرم کردن آب تا دمای 70 درجه سانتیگراد و فیلتر تصفیه قوی می باشد

چرا از دستگاه رایاتورشور باید استفاده کنیم؟

مزایای استفاده از دستگاه رادیاتورشور

بهبود عملکرد سیستم خنک کننده
افزایش عمر قطعات موتور
بهبود عملکرد بخاری خودرو
کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری خودرو
جلوگیری از افزایش دمای موتور زمان استفاده از کولر
کاهش مصرف سوخت
جلوگیری از جوش آوردن رادیاتور

برای راه اندازی دستگاه شستشو رادیاتور خودرو ابتدا باید مواد مخصوص شستشو را داخل دستگاه رادیاتورشور ریخته و ترموستات خودرو باز شود و لوله های دستگاه به خودرو متصل گردد و دستگاه را روشن کرده و در مدت زمان 20 تا 40 دقیقه تمامی رسوبات در سیستم خنک کاری خودرو در مواد حل می شوند .

دستگاه شستشو رادیاتور خودرو

نیاز به مشاوره دارید؟

021-77706793

021-76701429

یکی از ابزارهای مهم برای حفظ و نگهداری صحیح سیستم خنک کننده موتور خودرو است. استفاده از این دستگاه به مزایای زیر منجر می‌شود:

1- تمیز کردن سیستم خنک کننده: با استفاده از دستگاه رادیاتورشور ، می‌توان سیستم خنک کننده را به طور کامل تمیز کرد و رسوبات و آلودگی‌های موجود در آن را برطرف کرد. این کار باعث بهبود عملکرد سیستم خنک کننده و کاهش خطر افزایش دمای موتور می‌شود.

2- افزایش عمر سیستم خنک کننده: رسوبات و آلودگی‌های موجود در سیستم خنک کننده می‌توانند باعث خرابی قطعات و کاهش عمر آن شوند. با استفاده از دستگاه رادیاتورشور، می‌توان این خطرات را کاهش داد و عمر سیستم خنک کننده را افزایش داد.

3- افزایش بازدهی سیستم خنک کننده: با تمیز کردن سیستم خنک کننده، بازدهی آن نیز افزایش می‌یابد و این باعث صرفه جویی در مصرف سوخت و کاهش هزینه‌های نگهداری خودرو می‌شود.

4- کاهش خطر خرابی موتور: رسوبات و آلودگی‌های موجود در سیستم خنک کننده می‌توانند باعث خرابی قطعات و کاهش عمر موتور شوند. با استفاده از دستگاه رادیاتورشور، می‌توان این خطرات را کاهش داد و خطر خرابی موتور را کاهش داد.

5- افزایش ایمنی خودرو: افزایش عمر سیستم خنک کننده و کاهش خطر خرابی موتور، باعث افزایش ایمنی خودرو

6- سهولت در تعمیر و نگهداری: با استفاده از دستگاه رادیاتورشور، سیستم خنک کننده به صورت کامل تمیز می‌شود و این باعث سهولت در تعمیر و نگهداری آن می‌شود.

7- صرفه جویی در هزینه‌ها: با افزایش عمر سیستم خنک کننده و کاهش خطر خرابی موتور، هزینه‌های نگهداری خودرو کاهش می‌یابد. همچنین، با افزایش بازدهی سیستم خنک کننده، صرفه جویی در مصرف سوخت نیز به دست می‌آید

در دستگاه رادیاتورشور برای رسوب زدایی و جرمگیری بهتر از مواد مخصوص استفاده می شود که این مواد باید با آب ترکیب گردد .

بله دستگاه رادیاتورشور 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارد .

خرید دستگاه رادیاتورشور بصورت اینترنتی با مراجعه به صفحه محصول و خرید از طریق درگاه سایت و یا واریز به حساب و یا مراجعه حضوری به مجموعه پردازش خودرو امکانپذیر می باشد .

بله با مراجعه به مجموعه پردازش خودرو  خرید رادیاتورشور بصورت حضوری امکانپذیر می باشد .